We Think
Environmentally

Remark-Kayser
dostawca globalny

Remark-Kayser

Nowości

We Think
Environmentally

Konferencja filtracyjna w Chelyabinsku

Wydarzenia

W listopadzie 2018 r. w Malachite Congress Hotel w Chelyabinsku (Rosja) odbyła się zorganizowana wspólnie przez Remark-Kayser oraz firmę Eco-Kom, naszego ekskluzywnego partnera na rynku rosyjskim, dwudniowa konferencja z dziedziny filtracji powietrza. Tematem przewodnim spotkania było omówienie najnowszych osiągnięć z dziedziny ochrony powietrza w branży metalurgicznej oraz cementowej prowadzących do optymalizacji pracy urządzeń odpylających.

Miejsce konferencji nie jest przypadkowe, ponieważ Chelyabinsk jest jednym z największych ośrodków przemysłowych w tym regionie, mieści się tu między innymi wiele hut żelaza oraz metali nieżelaznych.

Wśród znamienitych prelegentów należy wymienić chociażby przedstawicieli firm Sfera, Evonik, Donaldson czy Remark-Kayser. W konferencji brało udział ponad 80 przedstawicieli 31 przedsiębiorstw z branży hutniczej oraz cementowni z całej Rosji.

Goście konferencji byli żywo zainteresowani omawianymi tematami, czego wyraz dali aktywnie uczestnicząc w dyskusji technicznej.

Bardzo pozytywne przyjęcie tego wydarzenia z pewnością przyczyni się do organizowania kolejnych spotkań technicznych tego typu.

Z naszych usług skorzystali