We Think
Environmentally

Remark-Kayser
dostawca globalny

Remark-Kayser

Nowości

We Think
Environmentally

Remark-Kayser na targach Filtech 2022!

Wydarzenia

Głównym punktem roku 2022 w branży filtracji pyłu, gazów i cieczy z pewnością będą Targi Międzynarodowe Filtech, które odbędą się 8-10 marca w Kolonii, w Niemczech. Jest to najbardziej kluczowe wydarzenie dla wszystkich, którzy zajmują się badaniami, projektowaniem, zakupem lub sprzedażą produktów i usług filtracyjnych.

Ponad 450 wystawców zlokalizowanych w jednym miejscu stworzy ogromną platformę wymiany informacji o najnowszych technologiach. W ciągu trzech dni na targach Filtech zostanie zaprezentowane pełne spektrum nowości produktowych oraz innowacje technologiczne. Ponadto platforma sprzedażowa zostanie jednocześnie połączona z konferencją naukową, na której po raz kolejny będzie można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami techniki w zakresie filtracji pyłu, gazu i powietrza. Jest to świetna możliwość do wymiany wiedzy na najwyższym uniwersyteckim poziomie i bycia na bieżąco z przyszłymi trendami i perspektywami!

Remark-Kayser nie przegapi okazji aktywnego uczestniczenia w tym wspaniałym wydarzeniu. Znajdziecie Państwo naszą firmę przez cały czas trwania targów w hali nr 7 na stoisku nr L32. Na mapie poniżej przedstawiamy lokalizację naszego stoiska. Jeżeli chcielibyście Państwo się z nami tam spotkać, napiszcie do nas: office@r-k.com.pl.

Od początku naszej działalności Remark-Kayser koncentruje się na kwestiach ekologii i ochrony środowiska. Nasi eksperci pracują nad tym, aby być na bieżąco z nowymi informacjami z zakresu separacji pyłu i filtracji powietrza. Interesuje nas również bezpośredni kontakt z naszymi Klientami i możliwość dzielenia się naszą wiedzą. Targi z każdą edycją przyciągają coraz więcej uczestników. Liczby mówią same za siebie: w roku 2019 na targach w ciągu trzech dni pojawiło się około 16 500 osób, uczestnicy pochodzili z 75 krajów i wszystkich kontynentów, czyniąc Filtech miejscem spotkania wielu kultur i dając możliwość poszerzenia biznesu w nowych kierunkach. 

Zapraszamy zwiedzających do odwiedzenia naszego stoiska nr L32, gdzie będzie czekać na Państwa wiele inspiracji i ważnych informacji. Nasi pracownicy opowiedzą o naszych produktach, podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i chętnie odpowiedzą na Wasze pytania. Czekamy na Was 8-10 marca w Kolonii, na Filtech 2022, bądźcie razem z nami częścią najważniejszej konferencji międzynarodowej w naszej branży!

Z naszych usług skorzystali