We Think
Environmentally

Niskie limity emisyjne
i czyste powietrze

Remark-Kayser

Branże

We Think
Environmentally

Materiały budowlane

Na przestrzeni lat firma Remark-Kayser ugruntowała sobie silną pozycję na rynku dostaw worków filtracyjnych dla sektora producentów sypkich materiałów budowlanych. Naszym udziałem jest długofalowa współpraca z szeregiem grup dostarczających na rynek materiały takie jak cement, gips czy wapno. W wyniku m.in. tej współpracy od lat zaopatrujemy w nasze produkty zakłady  zlokalizowane na terenie Europy, Azji i Afryki.

Dziś Remark-Kayser należy do grona wiodących dostawców produktów filtracyjnych wykorzystywanych przez producentów wskazanych powyżej materiałów budowlanych oraz ich produktów pochodnych. Nasze wyroby z powodzeniem stosowane są na wielu etapach ich produkcji. Realizowane przez nas projekty umożliwiają naszym klientom utrzymanie poziomu emisji pyłu w zgodzie z obowiązującymi normami.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy także w stanie sprostać wymogom wynikającym ze specyficznych potrzeb naszych klientów. Dla podmiotów zainteresowanych szczególnie obniżeniem poziomów emisyjnych przygotowaliśmy propozycję w postaci opatentowanej przez nas efektywnej technologii uszczelniania otworów po igłach szwalniczych. W swoim portfolio mamy także realizację projektów, które umożliwiły skuteczne wydłużenie czasu eksploatacji worków filtracyjnych czy zwiększenie mocy produkcyjnej fabryki. Było to możliwe dzięki zastosowaniu adekwatnego, zaawansowanego technicznie materiału czy np. poprzez optymalizację konstrukcji worka filtracyjnego.

Obok szerokiego asortymentu oferowanych przez nas produktów nasi klienci liczyć mogą także na wsparcie naszych ekip serwisowych. Nasze zespoły służą kontrahentom w zakresie prac remontowych  związanych z montażem worków filtracyjnych i koszy wsporczych, nadzorują takie prace, wykonują próby szczelności instalacji filtracyjnych i świadczą szereg powiązanych usług w zależności od potrzeb klienta.

Do dyspozycji naszych partnerów oddajemy także usługi świadczone przez nasze zaplecze badawczo-techniczne. Będąc w stałym kontakcie z naszymi klientami, skutecznie identyfikujemy ich potrzeby, jesteśmy w stanie zapobiegać ewentualnym problemom technicznym oraz rozwiązywać te, które występują w trakcie eksploatacji instalacji filtracyjnych. Udzielamy porad i wsparcia technicznego, analizujemy kondycję pracujących worków filtracyjnych, doradzamy w zakresie zastosowania optymalnych w danych warunkach mediów filtracyjnych.

Nasza współpraca z klientem jest zatem szeroka i opiera się na zaufaniu wynikającym z naszej wiedzy, doświadczenia i jakości oferowanych przez nas produktów.

Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Jeśli któraś z zaprezentowanych powyżej informacji wymagałaby z naszej strony poszerzenia lub doprecyzowania, uprzejmie prosimy o kontakt. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, by uczynić zadość Państwa oczekiwaniom.

Produkty

Remarkable Technologies to wiele linii produktowych

Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu filtracyjnego z zakresu odpylania, klimatyzacji i wentylacji oraz filtracji cieczy. Nasze produkty od ponad ćwierć wieku z powodzeniem stosowane są w rozmaitych aplikacjach w wielu krajach świata.

Usługi

Odpylanie: instalacje, analizy

Usługi

Serwis klimatyzacji i wentylacji

Nasz doświadczony personel techniczny przeprowadza przeglądy jednostek filtracyjnych, wymiany i remonty, Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie w zakresie filtracji przemysłowej oraz HVAC. Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem instalacji filtracyjnych. Nasz zespół najlepiej wyszkolonych fachowców przeprowadzi serwis na

Z naszych usług skorzystali