We Think
Environmentally

Niskie limity emisyjne
i czyste powietrze

Remark-Kayser

Branże

We Think
Environmentally

Przemysł chemiczny

Branża chemiczna jest sektorem wykazującym duże zainteresowanie produktami filtracyjnymi. Z perspektywy firmy Remark-Kayser ów stan rzeczy stawia reprezentantów tego sektora w gronie jej istotnych kontrahentów. Co więcej, w zależności od profilu działalności, nasi partnerzy reprezentujący tę branżę, zgłaszają żywotne zainteresowanie praktycznie całym asortymentem produktów proponowanych przez naszą firmę.

Nasze kontakty biznesowe z sektorem chemicznym wiążą się z dostawami worków filtracyjnych i powiązanych z nimi artykułów na potrzeby suchej filtracji w bardzo zróżnicowanym zakresie materiałowym i konstrukcyjnym. Szczególną wagę w tym zakresie ma gama oferowanych przez nas produktów wyposażonych w obróbki umożliwiające bezpieczne odprowadzenie ładunków elektrostatycznych. Na potrzeby tego sektora dostarczamy także szeroką paletę produktów wchodzących w skład naszej linii filtrów związanych z funkcjonowaniem systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Dotyczy to całego w zasadzie przeglądu naszej gamy produktowej – począwszy od wkładów wykorzystywanych na potrzeby filtracji wstępnej, a skończywszy na wysokoskutecznych wkładach typu HEPA czy ULPA. Zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się także produkty należące do naszej linii związanej z filtracją cieczy. 

W związku z doświadczeniem, jakie płynie z kilku dekad naszej obecności na rynku, jesteśmy również w stanie realizować zlecenia wymagające wiedzy, jakości oraz szczególnej elastyczności w działaniu w związku ze złożonością realizowanych projektów. Za przykład niech posłuży tutaj wymagający technicznie projekt, jaki zrealizowaliśmy na potrzeby jednego z dużych zakładów chemicznych. W związku z bardzo trudnymi warunkami pracy (wysoka temperatura i agresywne chemicznie otoczenie) zaproponowany przez nas materiał odznaczał się wysoką odpornością termiczną, jak również chemiczną. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu opatentowanej przez nas technologii uszczelniania szwów szwalniczych RKDTD Seam Sealing®, możliwe było zagwarantowanie przez nas emisji pyłu na ekstremalnie niskim poziomie. Co więcej, z uwagi na silnie korozyjne środowisko, wszystkie metalowe elementy worka wykonane zostały z tytanu. Nasze rozwiązania spotkały się z akceptacją klientów, a zlecenie wykonane zostało należycie, terminowo i na konkurencyjnych warunkach handlowych.   

Produkty

Remarkable Technologies to wiele linii produktowych

Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu filtracyjnego z zakresu odpylania, klimatyzacji i wentylacji oraz filtracji cieczy. Nasze produkty od ponad ćwierć wieku z powodzeniem stosowane są w rozmaitych aplikacjach w wielu krajach świata.

Usługi

Odpylanie: instalacje, analizy

Usługi

Serwis klimatyzacji i wentylacji

Nasz doświadczony personel techniczny przeprowadza przeglądy jednostek filtracyjnych, wymiany i remonty, Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie w zakresie filtracji przemysłowej oraz HVAC. Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem instalacji filtracyjnych. Nasz zespół najlepiej wyszkolonych fachowców przeprowadzi serwis na

Z naszych usług skorzystali