We Think
Environmentally

Niskie limity emisyjne
i czyste powietrze

Remark-Kayser

Branże

We Think
Environmentally

Energetyka

Energetyka i branża termicznego przekształcania odpadów

Firma Remark-Kayser posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie dostaw produktów oraz świadczeniu usług na rzecz podmiotów reprezentujących branże energetyczną i ciepłowniczą, jak również termiczne przekształcanie odpadów.

Sektor energetyczny oraz ciepłowniczy wykazują zainteresowanie oferowanymi przez nas workami filtracyjnymi i powiązanymi z nimi artykułami, jak np. kosze wsporcze, elektrozawory, itp. Wspieramy naszych klientów w procesie odpylania gazów przemysłowych pochodzących z kotłów rusztowych, układów redukcji związków SO2, NOx czy układów transportowych.

Celem oferowanych przez nas rozwiązań jest spełnienie oczekiwań naszych klientów w zakresie uzyskania podstawowych parametrów pracy urządzenia filtracyjnego na oczekiwanym poziomie i utrzymania ich w wymaganym czasie. Stosowane przez nas zaawansowane media filtracyjne w połączeniu z opracowaną przez nas i opatentowaną technologią RK DTD Seam Sealing® umożliwiają nam spełnienie wymagań klientów w zakresie oczekiwanego poziomu emisji pyłu oraz bezpieczne utrzymanie tego poziomu w ustalonym okresie eksploatacji worków filtracyjnych.   

Oprócz produktów, jakie są przedmiotem naszej oferty, świadczymy także na rzecz naszych klientów szereg usług. Nasze ekipy są do dyspozycji naszych kontrahentów w razie potrzeby inspekcji instalacji filtracyjnej, wymiany worków filtracyjnych czy przeprowadzenia jej remontu. Nasze zaplecze badawczo-rozwojowe służy swoim doświadczeniem w zakresie eliminacji trudności pojawiających się w trakcie codziennej eksploatacji urządzeń filtracyjnych, a nasze laboratorium weryfikuje kondycję wykorzystywanych mediów filtracyjnych. Więcej szczegółów znajdą Państwo w stosownej zakładce dostępnej na naszej stronie internetowej.

Branża termicznego przekształcania odpadów

Osobną kategorię podmiotów współtworzących sektor energetyczny stanowią zakłady termicznego przekształcania odpadów komunalnych, biologicznych czy medycznych. Z uwagi na swą specyfikę zajmujące się tą działalnością wymagają zastosowania zaawansowanych materiałów w procesie odpylania przemysłowego gazów wytwarzanych w trakcie spalania surowca. Z uwagi na zróżnicowany skład chemiczny paliwa oraz mając na względzie wysoką temperaturę pracy, proces odpylania w tym przypadku wymaga zastosowania zaawansowanych technologicznie mediów filtracyjnych. Posiadamy bogate doświadczenie wynikające z szeregu zrealizowanych z sukcesem projektów na potrzeby podobnych aplikacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy bogatą paletę oferowanych przez nas materiałów wykorzystywanych w kluczowych aplikacjach dla tego sektora, takich jak PPS, PTFE, mieszanki włókien różnorodnych materiałów, materiały membranowe, z możliwością konfekcji uwzględniającej wykorzystanie technologii RK DTD Seam Sealing®. Szczegóły dotyczące poszczególnych rozwiązań znajdą Państwo w dedykowanych tym kwestiom zakładkach dostępnych na naszej stronie internetowej. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z naszym Zespołem.

Produkty

Remarkable Technologies to wiele linii produktowych

Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu filtracyjnego z zakresu odpylania, klimatyzacji i wentylacji oraz filtracji cieczy. Nasze produkty od ponad ćwierć wieku z powodzeniem stosowane są w rozmaitych aplikacjach w wielu krajach świata.

Usługi

Odpylanie: instalacje, analizy

Usługi

Serwis klimatyzacji i wentylacji

Nasz doświadczony personel techniczny przeprowadza przeglądy jednostek filtracyjnych, wymiany i remonty, Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie w zakresie filtracji przemysłowej oraz HVAC. Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem instalacji filtracyjnych. Nasz zespół najlepiej wyszkolonych fachowców przeprowadzi serwis na

Z naszych usług skorzystali