We Think
Environmentally

Globalny dostawca dla przemysłu przyszłości

O nas-CZ

Firma-CZ

We Think
Environmentally

Podstawą realizacji naszej strategii jest spełnianie oczekiwań klientów, budowanie satysfakcji naszych pracowników oraz przyjazne relacje ze społecznością lokalną.

O nas

Dzięki w pełni zautomatyzowanym liniom produkcyjnym dostosowanym do standardów Unii Europejskiej oraz rozległemu parkowi maszynowemu, w pełni spełniamy wymagania naszych klientów i dostarczamy produkty najwyższej jakości o dowolnych wymiarach i konstrukcji.

Początkowo nasza działalność produkcyjna opierała się wyłącznie na wytwarzaniu worków filtracyjnych i urządzeń filtracyjnych stosowanych w przemysłowej filtracji powietrza. Z czasem oferta firmy została stopniowo rozszerzona o takie produkty, jak filtry do systemów klimatyzacji i wentylacji oraz artykuły znajdujące zastosowanie w separacji substancji stałych i cieczy.

Od rozpoczęcia naszej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach związanych z ekologią i ochroną środowiska. Naszym celem jest ciągły rozwój, aby wyprzedzać oczekiwania rynku, działając zawsze w sposób dynamiczny i elastyczny. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami i skutecznie rozpoznajemy ich potrzeby, aby zapobiegać ewentualnym problemom technicznym i rozwiązywać te, które napotykają podczas eksploatacji systemów filtracyjnych.

Siedziba główna Remark-Kayser wraz z zakładem produkcyjnym znajduje się w podmiejskiej strefie przemysłowej. Dogodna lokalizacja pozwala na zaledwie kilkuminutowy dojazd do pobliskiego lotniska Poznań Ławica i do węzła sieci dróg szybkiego ruchu.

Siedziba główna Remark-Kayser wraz z zakładem produkcyjnym znajduje się w podmiejskiej strefie przemysłowej. Dogodna lokalizacja pozwala na zaledwie kilkuminutowy dojazd do pobliskiego lotniska Poznań Ławica i do węzła sieci dróg szybkiego ruchu.

We Think
Environmentally

1995

Założenie firmy Remark-Kayser Sp. z o. o.

Polska spółka Remark-Industrie, producent worków filtracyjnych, oraz jej dostawca, wytwórca filców igłowych – niemiecka spółka A. Kayser, podejmują decyzję o utworzeniu nowego przedsiębiorstwa. W dn. 25.11.1995 r. Remark-Kayser Sp. z o. o. zostaje wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego. Działalność Remark-Industrie w zakresie produkcji elementów wyposażenia jednostek odpylających jest kontynuowana przez nowy podmiot. Dr Stefan Dobak, przedstawiciel polskiego udziałowca, zostaje Prezesem Zarządu.

1999

Pierwsza certyfikacja ISO 9001

2003

Siedziba główna

Remark-Kayser zostaje przeniesiona do obiektu w Batorowie, w podpoznańskiej strefie przemysłowej. Uruchomiony zostaje nowy dział filtracji, tj. produkcja towarów z obszaru klimatyzacji i wentylacji (HVAC), takich jak filtry kieszeniowe i kasetowe

2012

Wdrożenie nowoczesnego systemu ERP zintegrowanego z modułami produkcyjnym

2022

Patent

Opatentowanie naszego autorskiego rozwiązania dot. specjalnego uszczelniania szwów, RKDTD seam sealing, które pomaga znacząco obniżyć emisję pyłu (patent nr EP3283190 z 2018 r. S. Dobak, T. Tyszkiewicz, P. Dobak).

Our clients