We Think
Environmentally

Remark-Kayser
dostawca globalny

Remark-Kayser

Nowości

We Think
Environmentally

W tej sekcji znajdą Państwo nasze nowinki techniczne, relacje z wydarzeń, artykuły branżowe i inne

Nowości

Technologia uszczelniania szwów - rejestracja patentu

Nasze zgłoszenie patentowe zostało oficjalnie zatwierdzone i opublikowane. Wniosek patentowy został zgłoszony w 2015 roku po kilkumiesięcznym okresie wytężonej pracy, po przeprowadzeniu wielu badań i eksperymentów, które ostatecznie potwierdziły innowacyjność oraz skuteczność metody uszczelniania szwów worków filtracyjnych.

Kategorie

Tagi

Nowości

Przedstawiamy nasze nowe logo.

autor: R-K Team

Inny znak, ta sama firma.
Nadal jesteśmy europejskiej klasy dostawcą rozwiązań filtracyjnych, z siedzibą główną w Polsce.

Nowości

Technologia uszczelniania szwów – rejestracja patentu

autor: R-K Team

Nasze zgłoszenie patentowe zostało oficjalnie zatwierdzone i opublikowane.

Wniosek patentowy został zgłoszony w 2015 roku po kilkumiesięcznym okresie wytężonej pracy, po przeprowadzeniu wielu badań i eksperymentów, które ostatecznie potwierdziły innowacyjność oraz skuteczność metody uszczelniania szwów worków filtracyjnych.

Wydarzenia

Remark-Kayser na targach Filtech 2022!

autor: R-K Team

Głównym punktem roku 2022 w branży filtracji pyłu, gazu i powietrza z pewnością będą Targi Międzynarodowe Filtech.

Targi odbędą się 8-10 marca w Kolonii, w Niemczech. Jest to najbardziej kluczowe wydarzenie dla wszystkich, którzy zajmują się badaniami, projektowaniem, zakupem lub sprzedażą produktów i usług filtracyjnych.

Nowości

Remark-Kayser ma już 25 lat

autor: R-K Team

Początek lat 90. był czasem wielkich przemian polityczno-ekonomicznych w Polsce.

Dla jednych stanowił świetny moment do uchwycenia dynamiki kapitalizmu, dla innych, patrzących szerzej – jak dr inż. Stefan Dobak, Prezes Zarządu Remark-Kayser – do budowania podwalin nowej przyszłości.

Wydarzenia

Konferencja filtracyjna w Chelyabinsku

autor: R-K Team

Malachite Congress Hotel w Chelyabinsku (Rosja) odbyła się organizowana wspólnie przez Remark-Kayser oraz firmę Eco-Kom,

naszego ekskluzywnego partnera na rynku rosyjskim, dwudniowa konferencja z dziedziny filtracji powietrza. Tematem przewodnim spotkania było omówienie najnowszych osiągnięć z dziedziny ochrony powietrza w branży metalurgicznej oraz cementowej prowadzących do optymalizacji pracy urzą

Nowości

Nowa norma ISO 16890 vs EN779:2012

autor: R-K Team

Do lipca 2018 klasyfikacja filtracji powietrza opierała się na dobrze wszystkim znanej normie DIN EN 779:2012, jednak norma ta po wielu latach doczekała się swojego zmiennika i została zastąpiona nową, bardziej precyzyjną normą DIN EN ISO 16890.

Norma ta, wyznaczyła nowy etap rozwoju i zastąpiła standardową klasyfikację filtrów według klas: G, M oraz F poprzez wdrożenie klas ePM.

Wczytaj starsze artykuły

Z naszych usług skorzystali