We Think
Environmentally

Remark-Kayser
dostawca globalny

Remark-Kayser

Usługi

We Think
Environmentally

Serwis klimatyzacji i wentylacji

Dla klientów, którzy oczekują od nas pełnej opieki w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych nasze ekipy serwisowe są do Państwa dyspozycji w szerokim zakresie usług:

Serwis wentylacji i klimatyzacji

Przegląd i konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, w skład którego wchodzi m.in. ocena urządzenia, kontrola podzespołów, prawidłowość działania urządzenia i wiele innych.

Pomiary i regulacja

Oferujemy pomiary i regulację przepływów w instalacjach wentylacji. Po przeprowadzeniu takiej usługi otrzymują Państwo protokół skuteczności, który jest niezbędny przy uzyskaniu dokumentów dopuszczających obiekt do użytku publicznego. Pomiary realizowane są na instalacjach, w kanałach wentylacyjnych, na kratkach oraz anemostatach przy użyciu wysokiej jakości sprzętów. 

Walidacja, próby szczelności

Oferujemy również walidację, tj. poprawność osadzenia filtrów, aby wykluczyć możliwość przecieków i próby szczelności systemów wentylacyjnych poprzez zamknięcie obu końców instalacji wentylacyjnej i utrzymanie określonego ciśnienia za pomocą odpowiednich urządzeń.

Montaż klimatyzacji i wentylacji

Dodatkowo oferujemy kompleksowy montaż instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych świadczony przez przeszkolone ekipy serwisowe. 

Oprócz wyżej wymienionych usług dokonujemy również wszelkiego rodzaju dezynfekcję i czyszczenie urządzeń wentylacyjnych oraz jesteśmy w stanie dostarczyć niezbędne materiały eksploatacyjne.

Produkty

Remarkable Technologies to wiele linii produktowych

Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu filtracyjnego z zakresu odpylania, klimatyzacji i wentylacji oraz filtracji cieczy. Nasze produkty od ponad ćwierć wieku z powodzeniem stosowane są w rozmaitych aplikacjach w wielu krajach świata.

Usługi

Odpylanie: instalacje, analizy

Usługi

Serwis klimatyzacji i wentylacji

Nasz doświadczony personel techniczny przeprowadza przeglądy jednostek filtracyjnych, wymiany i remonty, Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie w zakresie filtracji przemysłowej oraz HVAC. Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem instalacji filtracyjnych. Nasz zespół najlepiej wyszkolonych fachowców przeprowadzi serwis na

Z naszych usług skorzystali